Kontakty

SMSbrána s.r.o.

  • Millenium Center
  • Hybešova 42
  • 602 00 Brno
  • možnost parkování v přilehlém parkovacím domě
  • IČ: 06719350
  • DIČ: CZ06719350
  • Zápis v OR: Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 103902

Obchodní tým

Tereza Pikálková

Tereza Pikálková

Account manager

Tereza má na starosti to, aby se noví klienti cítili jako v bavlnce a měli vždy potřebné informace. Její milý hlas uslyšíte, také když nám zašlete poptávku či jakýkoliv dotaz.

Ivan Kosturák

Ing. Ivan Kosturák Msc.

Obchodní manager

Ivan se zaměřuje na akvizici nových zákazníků. Díky svým obchodním zkušenostem je vždy připraven s neotřelým řešením pro všechny zákazníky.

Mgr. Ondřej Švrček

Mgr. Ondřej Švrček

Obchodní ředitel

Ondřej, jako správný team leader, využívá své dlouholeté zkušenosti z IT a koordinuje všechny činnosti tak, aby projekty dosahovaly špičkové úrovně. Dále činí strategická rozhodnutí klíčová pro rozvoj společnosti.

Bc. Jan Šimecký

Bc. Jan Šimecký

Technologický ředitel

Honza je bezesporu jedním z největších odborníků v oblasti SMS a telekomunikací. Jeho know-how je nepostradatelné pro rozvoj neoGate a koordinaci technického týmu.


Hledáme nové kolegy „do zbraně“

Našim hlavním cílem je to, abychom naše služby a klientský servis neustále zlepšovali a mohli jej nabízet stále více klientům. Proto stále hledáme do našeho týmu nové kolegy - profesionály, kteří budou přínosní pro neoGate i naše klienty.

Pokud jste špičkový programátor, odborník na telekomunikace, obchodník, account, marketér, textař, grafik, animátor, vyznáte se výborně v PR nebo v jakékoliv jiné oblasti spojené s vývojem IT projektů, kontaktujte nás nebo nám pošlete vaše CV.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace